Kvalitní postel s vámi zůstane celý život, partnery v ní můžete střídat


Jestliže se právě chystáte zvolit si postel, na které budete trávit podstatnou část svého života, tak se před tím dobře zamyslete nad tím, co vše od své postele očekáváte a k čemu všemu vám bude sloužit. Pro významnou skupinu lidí totiž postel není pouze místem, kam se chodí vyspat, ale také místem, kde tráví podstatnou část svého aktivního života.

rozestlaná postel

To hlavní, co byste si měli uvědomit před tím, než si nějakou postel zvolíte je, že by měla být v každém případě zdravotně nezávadná. A ač to můžete považovat za samozřejmost a nikdy by vás nenapadlo, že to tak být nemusí, tak pravda je, že ne všechny postele jsou vyrobeny ze zdraví prospěšných materiálů. Levné dřevotřísky plné formaldehydových lepidel, ze kterých se do vašeho bytu budou šířit rakovinotvorné výpary tak rozhodně nejsou tou pravou volbou. Naopak pokud sáhnete po masivním dřevu, třeba v podobě postele z masivu 90×200 centimetrů, tak si můžete být jisti tím, že ta vás rozhodně nezklame, a nejenže bude prospěšná vašemu zdraví, ale také zútulní místnost, kam ji postavíte.

Důležité je ovšem také to, abyste si vybrali postel o dostatečné velikosti. Nejde pouze o to, zda ji budete obývat sami anebo ji budete sdílet s partnerem, dětmi či domácími mazlíčky, ale také o to, abyste se do ní pohodlně vešli, třeba i z toho důvodu, že se rádi obklopujete mnoha polštáři.

Podobně pohodlná a zdravá by měla být také matrace, kterou své lůžko osadíte. I zde máte na výběr mnoho možností, a ani zde nemusí být ta nejlevnější varianta tou nejlepší volbou.

pes

Nicméně na místě je myslet také na to, kdo všechno s vámi bude vaši postel sdílet, a co všechno v ní budete dělat. Mimo spánku totiž na své posteli můžete také číst, jíst, pracovat, milovat se, malovat anebo zde můžete vysedávat spolu se svými přáteli. A všem těmto nárokům by vaše zvolená postel měla směle vycházet vstříc.

Create AccountLog In Your Account