Galoše ani balerínky nejsou erotické boty


Proč si pořídit erotické boty

Na otázku, proč si pořídit zrovna erotické boty, je jednoduchá odpověď: „Na erotiku“. Boty totiž představují pro muže obrovský sexuální stimul, ovšem pozor, nemá to nic společného s fetišismem. Fetišista je člověk, který svou úchylku zaměřuje pouze na neživý předmět, zatímco zalíbí-li se vám žena v erotických botách, a obdivujete zejména tu krásu, co se skrývá pod nimi, a kterou obuv dovedně prezentuje, jde o přirozenou touhu užít si ženské tělo, tedy i nohy a chodidla..

boty na podpatku

Ženské nohy nejlépe vyniknou v botách na vyšším podpatku, těsně přiléhavých k lýtku v podobě kozaček, anebo s otevřenou patou a špičkou u sandálů či lodiček. Jestliže si obujete gumové galoše, clogsy, balerínky či tenisky, v nich uzavřených nohou si muži nevšímají a ponechávají je chladnými.

A pokud si ponecháte obuté sexy boty na podpatku i v posteli a zatoužíte po tom, aby váš vyvolený boty vyzul a začal laskat vaše lýtka, nárty, paty a sexy prstíky, plní se tím účel obuvi na sto procent. Sexy boty jsou zkrátka určené pro rozkoš, pro sex a erotiku a pro přirozené mužské touhy mít ženské nohy a chodidla ve své co nejtěsnější blízkosti.

bosé nohy

V čem tedy chodit venku

Boty na vysokém podpatku nejsou určené pro dlouhodobější pohyb v terénu. Jsou skvělé pro prezentaci krásných nohou, ale chcete-li si své nohy, chodidla a mimo jiné i páteř a klouby zachovat v co nejpřirozenější, a tedy sexy podobě, choďte venku pokud možno naboso, anebo v barefoot botách. Důležité je, aby se nohy při chůzi co nejvíce přiblížily k zemskému povrchu, na nízké podrážce, aby docházelo k přirozené stimulaci reflexních bodů chodidel a zároveň se tím posilovaly svaly nohou a podporovalo správné držení těla. Bosonohá chůze je důležitá i pro práci vnitřních orgánů, což vám potvrdí každý zkušený lékař.

Create AccountLog In Your Account