Dokonalý způsob k seznámení

Dokonalý způsob k seznámení

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dokonalý způsob k seznámení

Seznamování přes internet dnes představuje zcela standardní místo, kde se seznámit. Na celém světě najdeme stovky tisíc párů, které vděčí za své seznámení právě síti. V Evropě tento způsob seznamování shledává jako žádoucí asi třetina obyvatel, v Indii dokonce šedesát procent obyvatelstva. Samozřejmě při tomto způsobu seznamování bychom měli dodržovat určitá pravidla.
stejné tetování
I když dnes využíváme sociální sítě a můžeme chatovat, povídat si prostřednictvím video rozhovorů, určitě se nevyhýbejte psaní e-mailů. Dopis (i ten elektronický) má totiž mnohem hlubší výpovědní hodnotu než chatování, které je spíše takové trochu tlachání. Dopis o tom druhém člověku opravdu mnoho vypoví a dopisem toho můžete také velmi mnoho pokazit. Proto se na toto téma pojďme zaměřit, abychom předešli zbytečným chybám.
 
·         Snažte se zaujmout už na samém začátku. Pokud budete psát rozsáhle, je pravděpodobné, že druhá osoba Váš e-mail ani nedokáže dočíst do konce. Můžete být lehce vtipní, ale opatrně. Na různé dvojsmysly každý reaguje jinak.
·         Buďte pravdiví. Lidé rádi zkreslují realitu. Posílají své o deset let mladší fotografie, mlží o svých neřestech jako kouření, alkohol, vyhýbají se faktům o svém životním stylu.
google na tabletu
·         Nebuďte neskromní a vypíchněte své přednosti. Napište, co Vás opravdu baví a zajímá. I kdyby to mělo být pravidelné sledování seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě. Víte kolik lidí, se na to může chytit? Naopak nelžete, že jste vášnivý sportovec, když sport sledujete pouze v televizi.
·         Nepoužívejte univerzální dopis. Pokud odepisujete na více inzerátů na seznamce, rozhodně byste neměli používat jeden univerzální dopis pro všechny potenciální partnery či partnerky. Každý e-mail by měl být zcela unikátní a adresný.
Ptejte se. Pokud budete více klást otázky, bude mít protistrana zájem odpovědět. Bude vědět, že jste člověk, kterého zajímá druhá bytost a to je velmi zásadní.

Create AccountLog In Your Account