Chytré nápady, díky kterým se snadno sbalíte na dovolenou

Chytré nápady, díky kterým se snadno sbalíte na dovolenou

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chytré nápady, díky kterým se snadno sbalíte na dovolenou

Stresující pocit, kdy se musíte během chvilky sbalit na týdenní dovolenou a nic nenechat doma. V takové chvíli je pod stresem snad každý, pokud tedy není robot. Pokud jste i vy před dovolenou v neustálém stresu, že jste to či ono nezabalili, poradíme vám několik jednoduchých rad, díky nim už nikdy nic nezapomenete a přitom vám ještě v kufru zbyde místo.

dívka s kufrem

1.       Oblečení zamotejte do ruličky

Díky rolování oblečení ušetříte v kufru spoustu místa, i když se to na první pohled nemusí zdát. Oblečení se navíc nepomačká a zůstane krásně narovnané. To se vám bude hodit při služební cestě, kdy s sebou balíte hned několik pánských košil nebo dlouhé dámské šaty.

čekání na letišti

2.       Vaukové pytle jsou váš pomocník

Pokud s sebou hodláte převážet objemnější oblečení, vsaďte na vakuové pytle, díky kterým dané oblečení sníží objem a vám se do kufru lépe vejde. Až se budete vracet, můžete v nich naopak převést například špinavé prádlo. 

 

3.       Deštník nechte doma

Pokud si chcete s sebou na dovolenou přibalit deštník, raději ho nechte hezky doma ve stojanu a místo něho sáhněte po mnohem skladnější pláštěnce. Ještě lepší, sice méně ekologickou, ale praktickou záležitostí je jednorázová pláštěnka, kterou využijete a potom jednoduše zahodíte.

 

4.       Sáhněte po cestovním balení

Ženy to mají při cestování obtížné. Zabalit veškerou kosmetiku a přitom se vejít do váhového limitu kufru, dá celkem zabrat. Pokud chcete ušetřit místo v kufru a možná i nějaký ten peníz za těžší kufr, poohlédněte se v drogerii po cestovních verzích kosmetiky. Pokud se vám to zdá jako zbytečné vyhazování peněz, kupte si pouze malé cestovní lahvičky, které stačí naplnit adekvátním množstvím tekutiny, a máte vystaráno.

zavazadlo u židle

5.       Uložení drobností

Pokud s sebou balíte i drobnější předměty, jako je USB disk, kapesníky, sponky, gumičky, silonky nebo ponožky, umístěte je do bot, kosmetických taštiček nebo bočních kapes kufrů.

Create AccountLog In Your Account