Poskytovatelé Internetu v Praze mají v nabídce také IPTV Kuki

Poskytovatelé Internetu v Praze mají v nabídce také IPTV Kuki

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poskytovatelé Internetu v Praze mají v nabídce také IPTV Kuki


Rozvíjející se Internet, zejména na konci 90. let, byl natolik lákavým komunikačním kanálem, že se řada uživatelů uchýlila k surfování a zájem o televizní vysílání zaznamenal jistý pokles. Ačkoliv se mohlo zdát, že klasická televize ukončí svůj provoz kvůli nezájmu divácké veřejnosti, nestalo se tak. Naopak začaly vznikat internetové TV a objevily se později na trhu i první IPTV. Televize jako taková tedy není mrtvým médiem, pouze mění své distribuční zvyklosti. Především vysílání analogové svůj provoz ukončilo a přešlo na digitální platformu, to ale není vše. Televizi lze ji sledovat i bez omezení pevného vysílacího času.

propojení

IPTV je technologií, která nahradila kabelovou televizi, jejíž platforma se u nás šířila v 90. letech. Její výhodou je především možnost sledovat pořady již odvysílané, divák není závislý na pevně stanoveném vysílacím schématu. Pořady lze přehrát v horizontu zpravidla 48 hodin zpětně od doby původního vysílacího času. Některé IPTV služby umožňují nastavit přístupová práva i na zpětné přehrávání až do 168 hodin.

Android TV a půjčovna filmů a seriálů

KUKI TV je ryze český projekt, jehož technologickou bázi mají ve svém portfoliu někteří poskytovatelé připojení k Internetu https://www.pranet.cz. Poskytovatel zajistí registrační kód a rozsah autorských oprávnění podle toho, jakou modifikaci si zvolíte. Může to být tzv. Kuki MENŠÍ s třiceti programy (z toho je polovina stanic volitelných), anebo Kuki VĚTŠÍ s 60 stanicemi. Jednou z podstatných výhod IPTV Kuki je možnost sledovat kanály na více zařízeních, tedy jak na chytré TV, tak i na mobilním telefonu (smartphone), na tabletu, na notebooku, nebo na monitoru stolního počítače.

signál

Kuki je v současné době nejvíce rozšířenou na Android TV (Programové vybavení od Netboxu bylo pro Android TV vytvářeno již od prvopočátku). Samozřejmostí je i podpora všech operačních systémů dostupných koncových zařízení (Linux, Windows, Mac, iOS, Android). Kromě sledování vysílaných pořadů lze využít i integrovanou půjčovnu tuzemských i zahraničních filmů a seriálů, včetně nejnovější tvorby v kvalitě Full HD.

Create AccountLog In Your Account