Zvyšte si sebevědomí během menstruace

Zvyšte si sebevědomí během menstruace

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zvyšte si sebevědomí během menstruace

Menstruace může být pro ženy pěkně nepříjemná. Naštěstí, dnes už není menstruace tématem, které by bylo tabu a spousta žen otevřeně mluví o tom, jak nepříjemné je si tímto obdobím procházet, včetně všech příznaků, které je provází. Mezi ně můžeme řadit nadýmání, křeče v oblasti břicha, změny nálad nebo neovladatelné chutě. Už méně se ale mluví o tom, kolik žen trpí ve spojitosti s probíhající menstruací se sníženým sebevědomím. Cítí se, že jsou v tomto období jiné, zranitelnější až méněcenné. S tím ale můžeme bojovat. Podívejte se na naše tipy, jak si během menstruace můžete i vy zvednout sebevědomí.

akné

Soustřeďte se na skin care

V období menstruace je úplně normální, že se vlivem hormonů změní naše pleť. A bohužel často k horšímu. Objevují se pupínky, akné, pleť se více mastí. Což může pro ženy opět působit jako důvod, proč by si měly méně věřit. Soustřeďte se tedy na pečlivou péči o vaši pleť. Každý večer se odličte, pleť vyčistěte a použijte hydratační složky, případně exfoliaci, která vám pomůže s pupínky.

Menstruační pomůcky

U mnoho žen má na vinu snížení jejich sebevědomí také fakt, že jim nevyhovují menstruační pomůcky, které nosí. Připadat si sebevědomě, když máte na sobě něco, co připomíná plenu, není určitě nic moc. Proto se ale menstruační pomůcky neustále vyvíjejí, a to k lepšímu. Můžete si například zvolit menstruační kalhotky, které nejdou příliš poznat od běžných kalhotek a pro vaše větší sebevědomí si můžete pořídit i svůdnější verzi, například menstruační kalhotky brazilky My Femini.

menstruační kalhotky

Zvolte správné oblečení

Při menstruaci potřebujete pohodlí nejen kvůli tomu, abyste cítili větší sebevědomí. Prospěje vám volnější oblečení, protože během menstruace máte často nafouknuté břicho a úzké džíny nebo pouzdrová sukně nebude tím pravým. Volnější, splývavé šaty, volné kalhoty a tmavé barvy jsou to, co pozvedne vaše sebevědomí.

Create AccountLog In Your Account