Kvalitní sklenička je základ

Kvalitní sklenička je základ

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kvalitní sklenička je základ

Nemusíte být zrovna odborník na etiketu, ani se nemusíte pohybovat v nejvyšších společenských kruzích na to, abyste věděli, že i servírování jakýchkoliv nápojů má svá pravidla. I když se vám to možná nezdá, tak ona pravidla udělají z nápoje ještě lepší nápoj. Zkuste si nalít víno třeba do sklenice na pivo. Nebude to ono, že? A právě tak funguje servírování nápojů. Každý druh alkoholického nápoje by měl mít svou sklenici, protože právě sklenice dokáže ovlivnit nejen chuť nápoje, ale i celkovou atmosféru. Pití vína z lepších a hezkých sklenic bude vždy lepším zážitkem, než kdybyste víno pili z obyčejné sklenice.

broušené sklenice

Chcete si občas vychutnat víno v klidu doma?
Na tom, že si dáte občas skleničku oblíbeného vína není vůbec nic špatného. Víno si doma dá ráda spousta lidí, protože jde o velmi populární nápoj. A navíc dobře chutná. Můžete si dát svoje oblíbené víno v klidu večer, a nalít si ho můžete třeba do broušené skleničky na víno. Uvidíte, že si víno vychutnáte o mnoho lépe. Sklenička dělá hodně, tak proč si nedopřát takovou, která vaše víno pozvedne o level výš?

Protože se blíží Valentýn, máme pro vás akci
Chcete dát své drahé polovičce jedinečný a luxusní dárek, s kterým si vychutnáte svoje víno ještě lépe? Najdete u nás designové broušené skleničky, které jsou vyrobeny s krystaly Swarovski. Najdete je u nás v několika designech i barvách, a určitě najdete ty, které potěší vás oba.

sklenice s vínem

Kromě valentýnských skleniček máme samozřejmě i klasické, které si říkají o pravidelné používání. Nečekejte design jako za dob vašich babiček, ale o moderní design, který se bude vyjímat i u vás na poličce.
Skleničky máme o obsahu

  • 360 ml
  • 640 ml
  • 470 ml
  • 350 ml

A v baleních po 2 nebo 6 kusech. Potěšte sebe i své blízké luxusním dárkem v podobě kvalitních broušených skleniček, které potěší každého, kdo má rád víno a sekt.

Create AccountLog In Your Account