Zásady pro stavbu nůžkového párty stanu

Zásady pro stavbu nůžkového párty stanu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zásady pro stavbu nůžkového párty stanu

· Stan musí stát na rovné ploše, která musí být dostatečně pevná. Kotví se totiž do země pomocí speciálních kolíků, nebo vrutů. To ostatně platí pro všechny typy stanů. Stavět stan na písku není nejlepší nápad, při sebemenším poryvu větru se vám pak zřítí.
· Zásadou při každé montáži je nepoužívat hrubou sílu. Každý výrobek je konstruován tak, že byste jej měli sestavit poměrně jednoduše. Dodržujte instrukce uvedené v návodu k montáži. Stavbu stanu zvládnou dvě dospělé osoby, výrobci však zpravidla garantují schopnost postavit stan i samostatně bez pomoci další osoby. Není zapotřebí žádného speciálního nářadí. Kvalitní stany mají nosnou konstrukci včetně spojovacích součástí celokovovou.
znak stanu.png
· Stany jsou určeny jako ochrana proti slunečním paprskům, proti dešti a mírnému větru. Plachta je vyrobena z nepromokavé polyesterové tkaniny, oboustranně impregnované, většinou s gramáží 220 g/m2. Plachta by měla být odolná vůči působení UV záření. Jestliže rychlost větrných poryvů překračuje 6 m/s (čerstvý vítr), doporučuje se stáhnout boční plachty, aby se stan nepoškodil. Sledujte předpověď počasí a stan nenechávejte při nepříznivých povětrnostních podmínkách bez dozoru. Při rychlosti větru nad 10 m/s se doporučuje stan úplně složit.
ukotvení stanu.jpg
· Výrobky by se měly čistit pouze mýdlovou vodou, nebo vodou s přídavkem běžného saponátu. Zasychání by mělo probíhat ve stínu, nikoliv na přímém slunci – sluneční paprsky v kombinaci s vodou urychlují blednutí barev. Na čištění se nesmí používat organická rozpouštědla – benzín, toluen, ředidla, ani agresivní čistidla (písek na nádobí).
· Materiál na výrobu plachty je hořlavý, dbejte na to, aby se v jeho blízkosti neobjevil zdroj otevřeného ohně. Podobné zásady platí i pro blízkost elektrického vedení a plynového potrubí.
· Nůžkové stany 3 x 3 m se vyrábí buď jako rekreační přístřešek, nebo pro reklamní firemní prezentace a párty. Podle potřeby lze plachtu opatřit digitálním, nebo sítotiskovým potiskem.

Create AccountLog In Your Account