Protisluneční folie na skla automobilů – Jaké výhody mají a kam je můžete umístit, aby vás nepokutovali?

Protisluneční folie na skla automobilů – Jaké výhody mají a kam je můžete umístit, aby vás nepokutovali?

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Protisluneční folie na skla automobilů – Jaké výhody mají a kam je můžete umístit, aby vás nepokutovali?

Nastupování v létě do rozpáleného automobilu, to je prostě horor. Nikdo to nesnáší dobře a to nejen lidé, ale také interiér. Jak se můžete proti tomu bránit?

Protisluneční folie na skla automobilů – Jaké výhody mají a kam je můžete umístit, aby vás nepokutovali?

V létě stačí jen na chvíli zastavit na parkovišti, kam svítí přímé sluníčko a návrat do automobilu je nesnesitelný. Slunce rozpálí celé auto včetně jeho vnitřku takřka ihned, v tu chvíli ale nikoho ani klimatizace nespasí. Musíte navíc ve vozidle vozit i své děti, psa nebo jiného mazlíčka? Ti trpí také a zejména pak nejmenší děti na zadním sedadle. Chcete to nějak řešit? Ideální jsou protisluneční folie na automobilová skla. Ty vám zaručí ochranu před rozpáleným slunce, ochrání osádku vozidla i interiér a ještě mají i bonusovou funkci. Tak neváhejte.

pořiďte si protisluneční folie

Když je v autě horko

Zabránit tomu, aby se automobil nestal malým peklem, je docela obtížné. Také nasedáte do auta a máte pocit, že se budete škvařit jako na pekáči v troubě? Zkuste protisluneční folie, které se aplikují nejčastěji na zadní sklo od auta. Tyto folie vám poskytnou opravdu velkou službu. Už se nebudete muset bát, že vaše auto bude žhavé, ochráníte tak i interiér, který samozřejmě díky slunci trpí také a často se rychleji ztratí jeho původní barva. Navíc folie ochrání i sklo před rozbitím, tím zabráníte snadněji vniknutí zlodějů do vozidla a do auta nebude ani tolik vidět. Vy však svůj výhled ven neztratíte.

vozíte děti na zadním sedadle

Jaké musí folie být?

Určitě to ale neznamená, že si můžete na skla nalepit folie, jaké vás napadnou. Pozor na to, že i v tomto případě platí nějaké předpisy a ty je nutné dodržovat. V případě, že zvolíte nevhodné a předpisy nepovolené folie na autoskla, můžete dostat pokutu nebo se vám může stát, že neprojdete technickou kontrolou. Pak je nutné folie stejně odstranit. Zvláštní předpisy pak platí u folií, které se lepí na boční skla vpředu u řidiče. Ty musí být vždy světlé a dobře propustné. Každá folie pak musí být homologovaná. Jinak můžete mít bohužel problémy.

Jestliže v létě vozíte na zadních sedadlech děti, určitě nad protislunečními foliemi přemýšlejte, nemůžete nic zkazit, pouze získáte.

Create AccountLog In Your Account