Jsou vaše příjmy dostatečné pro získání hypotéky?

Jsou vaše příjmy dostatečné pro získání hypotéky?

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jsou vaše příjmy dostatečné pro získání hypotéky?

Podmínky pro získání hypotéky se neustále zpřísňují, a to ve všech směrech. Sto procentní hypotéku vám už dnes nikdo nedá, ba naopak se musíte na financování konkrétního účelu sami také podílet. Minimálně dvaceti, ale i více procenty cílové částky. A dále musíte poskytnout vhodné záruky, že svou půjčku budete bez potíží splácet. A k takovým zárukám patří i dostatečná bonita, která se počítá na základě výše vašich pravidelných příjmů, a také výdajů. A s tím má mnoho žadatelů problém, protože nejenže vám v bance velkou část vašich příjmů ani neuznají, ale ještě ke všemu vám vaše výdaje paušálně navýší. Například i tím, že vám pro potřeby hypotéky uznají maximálně čtyřicet procent vašich příjmů, a to není mnoho a v případě nižších příjmů může být právě tato hranice rozhodující.hromada euro bankovek.jpg
Taková přísná pravidla platí ve všech klasických bankovních domech. A povinnost ověření příjmů žadatele se vztahuje samozřejmě také i na nebankovní společnosti. Jejich velkou výhodou je to, že ke každému žadateli mohou přistupovat individuálně. A to v praxi znamená, že mohou individuálně posoudit také vaše příjmy a výdaje a nastavit podmínky půjčky tak, abyste ji mohli získat.
V případě, že víte, že máte problémy s nízkou bonitou, zvolte si hypotéku bez doložení příjmu Fahd.koberec z euro bankovek.jpg
Byť je název této půjčky matoucí a vy své příjmy budete muset v každém případě doložit, tak se můžete spolehnout na individuální posouzení vašich možností a na to, že když to bude možné, tak vám nebankovní společnost vyjde maximálně vstříc.
V případě, že jsou vaše příjmy opravdu tak nízké, že kvůli nim nemáte šanci půjčku získat, existuje ještě jedno chytré řešení. Tím je možnost zapojit do úvěru také spoludlužníka.
Spoludlužník je třetí osoba, která má příjmy v dostatečné výši pro to, aby mohl zmíněný úvěr získat, a je ochotný se svými příjmy za vaši půjčku zaručit.

Create AccountLog In Your Account