Brigády pro studenty, pracující, důchodce i lidi bez práce

Brigády pro studenty, pracující, důchodce i lidi bez práce

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Brigády pro studenty, pracující, důchodce i lidi bez práce

Kolem zaměstnání se točí čtvrtina našeho života, často až polovina, protože práci věnujeme spoustu času i ze svého volna. Jenomže ne každý si hned najde takové zaměstnání, ve kterém bude od školy až do důchodu. To by možná ani nikoho v dnešní době nebavilo, když se říká, že po pár letech máme měnit zaměstnání kvůli syndromu vyhoření nebo z toho důvodu, abychom načerpali nové zkušenosti zase někde jinde. Ovšem práci nemusíte zas tak často měnit, pokud vás baví, tak v ní klidně i několik desítek let můžete zůstat.

Hledáte zkrácený úvazek? V některém konkrétním městě? Čechy zastřešuje samozřejmě Praha, ale co na východ od tohoto našeho krásného města? Dalším takovým velkým městem je Ostrava, kde najdete mnoho způsobů jak uplatnit své zkušenosti a dovednosti i v případě, že hledáte nějaký zkrácený úvazek, k dispozici jsou totiž různé brigády ostrava.

žena notebook

Najdete zde jak klasická odvětví, práci jako prodavač nebo prodavačka. Další jsou práce ze skupiny manuálně zručných, některé firmy však přibírají i techniky, lidi na kontrolu, úklid a mnoho a mnoho dalších.

Veškeré informace se navíc neustále aktualizují. Každý týden najdete něco nového, co by vás mohlo zaujmout.

Vyberte si podle svých možností a preferencí.

recepce

Brigády jsou vhodné nejenom pro studenty například středních a vysokých škol, ale také pro lidi se zaměstnáním, kteří mají ještě nějaký ten volný čas nebo hledají přivýdělek, kvůli nežádoucí finanční situaci. Dále se často jedná o lidi takzvaně na důchodu, čili o lidi, kteří už mají svoje jisté, ale nechtějí sedět doma a tak si najdou práci alespoň na částečný úvazek. Tímto způsobem může tento druh práce vykonávat naprosto každý, ať už maminka na mateřské dovolené, která si chce trochu přilepšit a může na pár hodin chodit do práce nebo nezaměstnaný člověk, který už pár měsíců nemůže sehnat nic stabilního na klasický pracovní úvazek, tak sáhne alespoň po brigádě.

Create AccountLog In Your Account