Youtubeři na vrcholu

Youtubeři na vrcholu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Youtubeři na vrcholu

Co je moderní v dnešní době, je bezpochyby život z pozadí obrazovky. Populární, oblíbená a mnohdy slušně výdělečná – taková je dnes youtube scéna, která je zcela bezpochyby na vrcholu svého bytí. Youtuberem se dnes už stane každý, kdo má zájem o to, podělit se s ostatními s něčím se svého života.
youtube na iphone

Jak na youtube?

Youtube kanálsi dnes může založit i dítě. Neplnoleté dítě si musí nechat odsouhlasit své rozhodnutí točit videa a vydávat je na youtube – jen se svolením rodičů, kteří budou vhodnost jeho příspěvků kontrolovat. Pokud jste ale plnoletí a soběstační, můžete si založit youtube kanál a přidávat si tam to, co nebude v rozporu s pravidly youtube.

Život youtubera – co obnáší?

Zveřejnění vašeho soukromí, života, pozadí veškerého natáčení, místa vašeho bydlení, vašich názorů nebo pouhé myšlenky na nějaké sporné téma, může mít zásadní vliv na váš soukromí život. Dnes sleduje youtube opravdu každý a nemyslete si, že vás lidi na ulici poznávat nebudou. Není to o žádné přehnané slávě, pravděpodobně od vás nikdo nebude chtít žádný autogram, ale pohledům lidí a jejich negativním reakcím na váš kanál – se nevyhnete.
Otázkou je, jestli jste dostatečně silná osobnost na to, abyste takový příval emocí a nadávek dokázali unést.
Smiřte se s tím, že si na vás lidi nebudou brát ubrousek a med kolem pusy vám mazat zcela jistě – také nebudou. Doba je těžká, proto život youtubera obnáší i vlnu kritiky, pod kterou se schovává závist, nepřejícnost, souzení a výsměch.
Co na youtube nejvíce „frčí“?
–       „maminkovské“ kanály(převážně o dětech a maminkách)
–       vtipné a zábavné videa(se zvířaty nebo různé „pranky“)
–       cestování(zážitky a poznávání exotických míst nebo zemí)
–     youtubeři, kteří se zabývají počítačovými hrami
youtube na obrazovce

Plusy života na scéně YOUTUBE

Jestli obsah videí, které máte v plánu vydávat bude mít mezi lidmi úspěch, jejich sledovanost, ale i odběr uživatelů, vám může vynést finanční příjem, který se časem může dostat až na závratnou částku. Dobrý youtubeři si vydělávají stovky tisíc měsíčně, ale i když nebudete patřit mezi nejvyhledávanější, na pár tisíc měsíčně si zcela jistě přijdete.
Podstatné je to, být upřímný a natáčet videa hlavně proto, že vás to baví a naplňuje. To totiž diváky přitahuje a vám pomáhá získat i nějaké ohodnocení.

Create AccountLog In Your Account