Vlasová krása v každém z nás

Vlasová krása v každém z nás

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vlasová krása v každém z nás
Nezařazené

Nejen šaty, ale i vlasy dělají člověka. Mnozí muži mají především krátké vlasy, kde na nějakou specifickou úpravu tolik nedbají jako my ženy. Pokud najdou trochu více času tak maximálně použijí vlasový gel, případně nějaké tužidlo a vykouzlí model. Pánové s delšími vlasy můžeme potkat většinou s copem, který nezabere takřka žádný čas. Proto my ženy potřebujeme mnohem více časového prostoru nejen na obyčejné učesání hřebenem, ale také na „důraz“ v krásný elegantní styl. Vždyť jde o to cítit se šarmantní právě pro opačné pohlaví.
My ženy jsme ochotni udělat pro krásný účes maximum, proto také chodíme pravidelně do kadeřnictví, kde využíváme i nabídky barvení, melírování nebo jiné úpravy. Tato péče nám nejvíce vyhovuje.
 
dívka s ofinou
Když po ránu v koupelně začínáme
Na začátku bychom měli vědět, jaký konečný výsledek budeme chtít po našich delších nebo kratších vlasech. Existuje několik způsobů a možností jak si s nimi i doma vyhrát. Pro daný styl je nutné zvolit vhodné pomůcky. A těmi oblíbenými jsou například
·         Kulmy, fény, žehličky– jsou tím nejžádanějším, co si každá z žen může přát. Fénováním rychle vysušíme umyté vlasy. S kulmou vytvoříme krásné velké lokny. Anebo případně žehličkou účes „vyžehlíme“ či naopak jemně zvlníme.
·         Spony a gumičky– jistá obliba všech. Vždy snadné a rychlé upravení, které může dosáhnout unikátního vzhledu.
·         Tužidla, gely, laky– je to nejrychlejší volba, po které můžeme sáhnout a hlavně se nezdržíme. Avšak i tyto pomůcky dodají tomu nejelegantnějšímu stylu „šmrnc“.
 model s taškou
Věděli jste to?
Také vám už dlouho vrtá hlavou, kolik vlasů má průměrně člověk? Můžeme říct, že vlasů je zhruba 100000 – 150000. Ale počet ovlivňuje především barva, strava a věk. Část, která je nad pokožkou, tedy vlasový stvol je tvořen keratinem. A i když jsme po zdravotní stránce v pořádku, tak denně dojde k vypadnutí až 110 kusů vlasů.

Create AccountLog In Your Account