Vdechněte nový život starému nábytku

Vdechněte nový život starému nábytku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vdechněte nový život starému nábytku

Máte doma nějaký hodně okoukaný anebo třeba hodně odřený gauč, křeslo či jiný kus nábytku? Dejte mu ještě jednu šanci a zkuste jej proměnit v designový kousek, na který budete ve svém interiéru právem pyšní. Třeba proto, že veškerou potřebnou práci na něm odvedete vy sami a přivedete ho tak podruhé k životu.
Pokud je všechno ostatní, co tento kus nábytku obsahuje, v pořádku, tak s tím ani nebudete mít moc práce. Stačí, když si zvolíte tu pravou potahovou látku , která vám padne do oka, a tou zvolený kousek nábytku potáhnete.


čalounění

V tomto případě můžete směle popustit uzdu své fantazii a zvolit něco netradičního a moderního anebo naopak něco nadčasového. Nyní je v kurzu retro, ale ani starodávný zámecký vzhled by jistě nějakému pěknému křeslu po dědečkovi ostudu neudělal. Jisté je, že budete mít z čeho vybírat, neboť na internetu jistě narazíte na dobře zásobený e-shop s čalounickými potřebami a krásnými potahovými látkami, které vás očarují.


Rozhodně se nemusíte bát, že byste potažení nezvládli. Tím spíše, pokud si pro začátek zvolíte něco snadného jako je třeba polstrovaný sedák pěkné dřevěné židle. Nic snazšího už snad ani být nemůže, neboť u takové volby se můžete klidně i úplně zcela vyhnout šití – vystačíte si i se sešívačkou. A navíc, není kam spěchat. Své práci můžete věnovat tolik času, kolik jen budete chtít, protože nikdo vám nebude vyčítat, když křeslo, které někde na půdě odpočívalo roky, budete renovovat několik měsíců.

čalounické látky

Když se vám taková práce zalíbí, můžete pokračovat dále na další kusy nábytku a nově obléknout všechny křesla a sedačky, co jich jen doma máte. A uvidíte, že ohlasy na vaši práci na sebe nenechají dlouho čekat, stejně tak jako výzvy k renovaci nábytku vašich přátel.
Tak se neváhejte blýsknout a zkuste něco nevšedního!


Create AccountLog In Your Account