Americká NEBANKOVNÍ hypotéka je velkým konkurentem klasickým BANKOVNÍM hypotékám

Současná situace, která nastala na finančním trhu, zvlášť v oblasti hypoték, je pro mnohé lidí velmi obtížná. Mladí lidé, kteří měli sen o krásném domečku na samotě u lesa, o vytvoření domova pro vlastní děti, se musí v mnoha případech s tímto snem rozloučit. Poskytnutí hypotéky je totiž podmíněno mnoha skutečnostmi, kterých hned jen tak někdo nedosáhne, proto mohou tito lidé žádat o hypotéku většinou až za několik let. Až dokážou splnit veškeré stanovené podmínky. Ty se však v čase neustále mění, většinou však k horšímu, což může nadále prodlužovat termín, kdy si budou moct tito lidé o hypotéku požádat.

dobré podnikání

Bankám však v současné době konkurují instituce nabízející americké nebankovní hypotéky, které jsou velkým hitem. Tento typ hypotéky je totiž zatížený mírnějšími podmínkami, na které dosahuje větší množství lidí. Ať už tedy máte záznamy v registrech (těch bankovních i nebankovních), ať už máte exekuce nebo nižší příjem, s čímž by vás z banky okamžitě vyhodili bez jakýchkoliv debat, u nebankovních hypoték máte stále šanci.

Co je však důležité, poskytnutí nebankovní hypotéky je podmíněno vlastnictvím nemovitosti, neboť výše úvěru se bude odvíjet právě z odhadu této nemovitosti. Instituce vám poskytne finance pouze do 70 % stanovené odhadní ceny.

Create AccountLog In Your Account