Praktický nábytek do obýváku

Byty v panelácích nebývají obvykle příliš rozměrné, a proto je potřeba je zařizovat s velkým rozmyslem. Standardní nábytek zabírá příliš mnoho místa, tudíž je většinou nutné přistoupit ke koupi menších nebo praktičtějších typů bytového vybavení. Vzhledem k tomu, že i v současnosti většina našinců stále bydlí ve starých panelákových domech, jsou menší typy nábytku poměrně populární. To platí i o standardní výbavě obývacích pokojů v Česku, o pohovkách.
oranžový gauč
Je jasné, že na malých pohovkách nejde usadit celou rotu, ale vlezou se na ně pouze dva až tři lidé, tedy pokud se trochu zmáčknou. Tato nevýhoda je zároveň jejich největším plusem. Do spousty bytů by standardně velké gauče pro pět a více lidí nebylo možné nasoukat. Byly by prostě až příliš velké. Menší typy pohovek je ovšem možné používat třeba i v garsonkách. Navíc jsou daleko levnější, takže si je mohou dovolit i lidé, jejichž příjmy jsou o něco nižší, než je celorepublikový průměr. A na dobrou cenu nejen v našich končinách slyší hodně lidí.
V mnoha menších pohovkách se navíc ukrývá poměrně velký úložný prostor, který u běžných typů gaučů je daleko menší nebo dokonce zcela chybí. Takovéto úložiště se dá používat k ukládání prakticky čehokoliv. Od ložního prádla, přes oblečení až třeba po rozličné magazíny nebo nepřečtené noviny. Menší pohovky jsou tak často daleko praktičtější nežli jejich daleko objemnější kolegyně.
gauč pro dva
Pokud je něco levné, nemusí to ještě zákonitě znamenat, že je to nekvalitní, ovšem i tak by měl být člověk přeci jen trochu na pozoru. A to platí i o malých pohovkách. I menší typy gaučů mohou být nejen pohodlné, ale také vyrobené z dobrých materiálů, které nějaký ten šťouchanec vydrží. V případě, že je pohovka až příliš levná, je nutné být alespoň mírně podezíravý, zvláště, jedná-li se o pohovku zcela novou. Proto je dobré nakupovat pouze v prověřených prodejnách.

Create AccountLog In Your Account