Opravdu originální rozlučka se svobodou

Pokud jste zastáncem teorie, že rozlučka se svobodou, ať už dámská nebo pánská, by měla být nezapomenutelná, určitě vás potěší tipy na to, co podniknout, aby tomu tak opravdu bylo. Aby měla párty styl, nesmí se přípravy podcenit.
muži v pivem.jpg 

Určitě není od věci, připravit si seznam toho, co vše je potřeba zařídit. V první řadě vyberte téma a ducha, v jakém se rozlučka ponese. Sexy školačky? Gentlemani? Noblesní dámy? Kovbojové? Kočičí párty? Ninja večer? Možností je spousta. A je důležité nepodcenit detaily, jakými jsou různé propriety, kostýmy, módní doplňky… Abyste na veřejnosti byly nepřehlédnutelní, rozhodně zvolte nějaký „stejnokroj“. Ať už půjde třeba o trička potištěná speciálním nápisem nebo obrázkem pro tuto příležitost, smoking, rudé sexy šaty, černé kožené bundy, karnevalové masky nebo škrabošky, havajské květinové věnce nebo cokoli jiného, co vás napadne. Pokud to bude navíc nějak souviset s nevěstou/ženichem, určitě u nich zabodujete.
benátské masky.jpg

 

Tím nejdůležitějším bodem na vašem seznamu však bude volba toho správného místa. Zde berte v potaz osobnost hlavního hrdiny této akce. Pokud je nevěsta spíše něžný, romantický typ, tak by ji příliš akční a divoký večer mohl být dokonce nepříjemný. A určitě byste nechtěli, aby se vzpomínky na něj snažila raději vymazat…

 

Pokud vás už omrzela klasika typu striptýz, limuzína, wellness večer a podobně, zkuste se inspirovat některou z těchto možností:

a)      Action park– toto místo nabízí perfektní vyžití pro pány. Kromě celé řady aktivit můžete pro hlavního představitele vybrat také některé z bláznivých překvapení z jejich nabídky, jakým je například falešný bungee jumping. Kromě adrenalinu ve formě paintballu, demolice aut nebo třeba bodyzorbingu nesmí samozřejmě chybět pořádná chlapská grilovačka.

b)      Ztráta pevné půdy pod nohama– nejen na souši lze slavit. Vyzkoušejte třeba párty na lodi, případně v komornější sestavě pohádkový let balónem. A pokud je ženich či nevěsta osobnost, která má ráda opravdu nevšední zážitky, překvapte je letem ve větrném tunelu, který simuluje volný pád.

c)      Hangar bar– pokud je oslavenec pilot nebo třeba jen milovník létání, touto volbou určitě nešlápnete vedle.  Prostředí tohoto baru vytváří naprosto jedinečnou atmosféru.

d)      Jízda– ať už na motokárách, čtyřkolkách, v závodním voze nebo třeba na koni, může být zajímavým zpestřením a zároveň originálním způsobem, jak se přesunout na místo rozlučky

e)      TEPfactor– pokud jste spíše akčnější partička, zde se nudit určitě nebudete. Toto sportovně zábavní centrum vás provede týmovou hrou inspirovanou proslulou pevností Boyard.

f)       Úniková hra– chcete-li potěšit někoho, kdo rád zapojuje mozkové závity, pak je „únikovka“ jasnou volbou. Principem únikové hrybude každopádně nadšený. Pokud miluje extrémní napětí nebo se dokonce rád bojí, můžete vyzkoušet navštívit například Endorfin world.

Create AccountLog In Your Account