Necháte si věštit z karet nebo sestavit horoskop?

Každý před sebou máme v životě rozhodnutí, kdy nevíme kudy kam. Jen cestu, k tomu správnému rozhodnutí a poznání, se každý snažíme najít jiným způsobem. Rozhodní a realisticky založení lidé, mají v životě rozhodování určitě jednodušší. Zváží reálně všechny aspekty daného problému a snaží se ho co nejdříve a nejjednodušší cestou vyřešit. Nerozhodným a váhavým lidem, dokáže i řešení banálního problému, pěkně zamotat hlavu. Stojí na rozcestí a nevědí kam dál. Právě jejich nerozhodná povaha, je může dovést k myšlence, že by mohli využít služeb kartářky nebo astrologa. Věří, že právě karty nebo hvězdy, jim dají tu očekávanou odpověď.
jasnovidec a glóbus
Dá se kartám a horoskopům věřit a kdo vlastně tyto služby nabízí?
Astrolog vám sestaví horoskop podle postavení hvězd a vzájemného postavení planet, abyste svému problému i sobě lépe porozuměli. Nečekejte jednoznačnou odpověď na váš problém. Astrolog vás pouze navede tak, abyste dokázali lépe porozumět svému problému a jeho vyřešení sami nasměrovali tou správnou cestou.
Jestli vás astrologie zajímá a chcete proniknout do tajů této vědy, můžete sami absolvovat kurzy astrologie. Možná vám tento kurz pomůže lépe pochopit, co vám vlastně chtějí hvězdy říci. Jedním z nejznámějších a nejváženějších astrologů byl Tycho de Brahe, jehož služby využíval sám císař Rudolf ll.
znamení zvěrokruhu
Výklad karet, je spíše doménou ženského pohlaví. Najděte si takovou kartářku, které budete důvěřovat. Ani od karet nečekejte jednoznačnou odpověď na vaše otázky. Karty vám pomohou ujasnit vaši situaci a možná vás dovedou k objasnění, proč jste se do problémové situace dostali. Možná vás navedou k ujasnění, jaký důsledek, může mít vaše budoucí rozhodnutí.
Hýbou našimi životy jen náhody nebo osud? Můžeme svůj život ovlivnit nebo už máme předem vše dáno? Snažme se lépe pochopit sami sebe i ostatní. Možná se pak obejdeme bez horoskopů i výkladů karet.

Create AccountLog In Your Account