Na cesty jedině s aplikací Mapy

Na cestu můžete vyrazit po dlouhém plánování, anebo jen tak se ze dne na den sbalit a vydat se vstříc romantice, odpočinku, nezapomenutelným zážitkům a dobrodružství. Doby, kdy stačila mapa a busola, jsou dávno pryč. S rozvíjením elektroniky, internetu a služeb s ním spojených pak tohle všechno nahradily aplikace, které nám umožňují jednoduše, rychle a aktuálně najít vše, co zrovna potřebujeme.
mapa Evropy
Ať už cíleně nebo náhodou jste se jistě setkali s aplikací Mapy.cz. Tato služba je stále více oblíbená a vyhledávaná, dá se říci, že u všech generací. Nejen že vám umožní naplánovat trasu, která vás dovede k vašemu cíli, ale dokáže najít i vhodné ubytování, které si tak máte možnost předem díky fotografické dokumentaci prohlédnout a nejste tak odkázáni na to, na co zrovna cestou natrefíte.
Vydat se za dobrodružstvím nebo odpočinkem můžete díky této službě nejen po českých luzích a hájích, městech nebo venkově, ale podívat se můžete i za hranice našeho státu.
zmuchlaná mapa
V případě ubytování máte možnost díky spojení služeb Mapy.cz s webovým portálem provést i rezervaci, k tomu vám stačí připojení k internetu.
Co všechno ještě služby kromě vyhledání trasy uživatelům nabízí? Je toho opravdu dost, pokud nepatříte mezi ty, kteří si vše pečlivě plánují a mají předem jasno v tom, co a kde navštíví, čeho se kde zúčastní, pak vám jistě přijde vhod nabídka a doporučení na místa, která určitě stojí za to navštívit nebo události, na kterých byste neměli chybět. Navíc budete mít přehled i o tom, jak se kam dostat, zda po svých nebo některým z dopravních prostředků, stejně tak zjistíte jízdní řády autobusů, vlaků nebo prostředků městské hromadné dopravy. 
A pokud vás na dlouhých cestách přepadne hlad a žízeň, opět můžete využít aplikaci. Jediné, co vám nenabídne, je záruka hezkého počasí. Ale pro tento případ vám určitě nabídne vhodnou alternativu strávení volného času.

Create Account



Log In Your Account