Dopřejte domovu černou barvu

Kuchyně

Jedinou nevýhodu černého lesku je to, že je na něm vše vidět, jakékoliv smítko, otisk prstu, což je zrovna v kuchyni problém, protože je zde opravdu těžké eliminovat jakékoliv nečistoty.

Obývák

Využití černé barvy v obývacím pokoji asi není nic tak zvláštního. I u nás má spousta domácností například černou sedačku či různé doplňky právě v této barvě. Jestli toužíte váš domov zmodernizovat, vyzkoušejte zkombinovat černou s nějakou výraznou barvou, skvěle vypadá hráškově zelená či oranžová. Ty z vás, které nemají rády „divoké“ a křiklavé barvy, mohou vyzkoušet elegantní trojkombinaci, která nikdy neurazí a působí velmi efektně, a tou je bílá, černá a šedá. Kdybyste náhodou měla pocit, že pokoj působí spíše pochmurným dojmem, můžete si pořídit doplňky ve výrazné barvě či vyzkoušet trochu té extravagance a porozhlédnout se po doplňcích s metalickým leskem.
černá komoda

Ložnice

Ložnice by pro nás měla být zklidňující zónou a neměla by hýřit barvami. Velmi výrazné barvy by mohly totiž odvádět naši pozornost od toho, co právě chceme v ložnici dělat. Nejčastěji do ložnice směřujeme s jediným cílem, a to je odpočinek. Právě černá zde může být tím ideálním prvkem. Jak jsme již zmiňovali, je velmi elegantní, a tak vaše ložnice bude působit harmonickým dojmem. Klidně ji můžete použít i v kombinaci s odstíny země, velmi příjemně vypadá v souhře s béžovými odstíny. Samozřejmě pro ty z vás, které naopak mají rády trochu té divočinky, zde máme také malou inspiraci. Vyzkoušejte černou zkombinovat s fialovou, to pak vaše ložnice bude vypadat jako z nějaké jiné dimenze.
černé obklady

acai336x280.jpg

Koupelna

A v neposlední řadě se zaměříme na koupelnu. I zde lze použit černou, která vypadá úchvatně a dostává se nyní do popředí mezi oblíbenými barvami. Můžete ji použít pouze na doplňcích, nebo můžete koupelnu zahalit do černého hábitu téměř celou kromě sanity, opravdu záleží pouze na vašem vytříbeném vkusu.

Dopřejte domovu černou barvu
Ohodnoťte příspěvek
300x300pulz1.jpg

Create AccountLog In Your Account